banner
banner

Stand

Het A-elftal treedt voor 1ste maal aan in 2de provinciale B, het B-elftal in 4de provinciale C.

De beloften en jeugdploegen U17, U15A&B, U13, U12A&B , U11, U10, U9, U8, U7 en U6 spelen dit seizoen allemaal in gewestelijke reeksen. 

 

Selecteer hieronder het team waarvan u de rangschikking wil raadplegen

  • A-elftal
  • B-elftal
  • Beloften
  • U 17
  • U 15 A
  • U 15B
  • U 13
  • U 12A
  • U 12B
  • U 11
  • U 10
  • U 9
  • U 8
  • U 7
  • U 6

A-elftal

1.

K. Zwevegem Sport

55

2.

K. SK Beveren Leie

39

3.

Club Roeselare

37

4.

K.SV Moorsele A

35

5.

SK Nieuwkerke

32

6.

K. FC Lendelede Sport

32

7.

R. Jespo Komen-Waasten

31

8.

SV Moorslede

31

9.

K.VK Avelgem A

31

10.

K. FC Marke A

30

11.

KSK Vlamertinge A

30

12.

K. RC Bissegem A

27

13.

SC Zonnebeke

26

14.

KFC Poperinge A

22

15.

SV Ingelmunster A

20

16.

BS Geluveld

15

B-elftal

1.

K.SV Moorsele B

49

2.

Jong Helpijn

48

3.

K. RC Bissegem B

43

4.

KZ Dentergem

42

5.

WS Bellegem

42

6.

Jong Anzegem

36

7.

GL Ruislede

30

8.

K. FC Marke B

28

9.

K.WS Desselgem

28

10.

SV Ingelmunster B

23

11.

KFC Aalbeke Sport B

22

12.

KSV Pittem B

20

13.

FCE Kuurne B

19

14.

Jong Vijve

17

15.

K.SV Deerlijk Sport

15

16.

FC Sparta Heestert B

13

Beloften

1.

K.SV De Ruiter A

48

2.

OL Ledegem

48

3.

VV Emelgem Kachtem

42

4.

K.SV Moorsele

38

5.

BS Geluveld A

37

6.

K. RC Bissegem A

36

7.

GD Ingooigem A

33

8.

K. FC Lendelede Sport

28

9.

K. EVC Beselare

27

10.

KFC Poperinge A

25

11.

KRC Waregem

22

12.

BL Otegem

17

13.

KFC AalbekeSport

15

14.

SV Ingelmunster

15

15.

TSC-bewezen

13

16.

VKW Vleteren A

5

U 17

1.

Dosko Kanegem

13

2.

K.SV Rumbeke B

11

3.

VV Emelgem Kachtem B

10

4.

K.SK. Dennenheem Hertsberghe

10

5.

SV Ingelmunster

7

6.

KM Torhout C

3

7.

KV Eendracht Aalter

3

8.

KSC Oostrozebeke A

3

U 15 A

1.

Jong Anzegem A

15

2.

SC Oostrozebeke A

12

3.

K. VK Avelgem B

6

4.

KRC Waregem B

6

5.

K. WIK Eine A

3

6.

SV Ingelmunster A

3

7.

Jong Zulte

3

8.

K Olsene Sport B

0

U 15B

1.

KSV Pittem B

18

2.

VV Emelgem Kachtem C

12

3.

SV Ingelmunster B

9

4.

K. SK Beveren-Leie A

7

5.

FC Mandel United C

4

6.

Hulste Sportief B

4

7.

K. WS Desselgem B

3

8.

SC Oostrozebeke B

1

U 13

U 12A

U 12B

U 11

U 10

U 9

U 8

U 7

U 6