banner
banner

Stand

Het A-elftal treedt voor 1ste maal aan in 2de provinciale B, het B-elftal in 4de provinciale C.

De beloften en jeugdploegen U17, U15A&B, U13, U12A&B , U11, U10, U9, U8, U7 en U6 spelen dit seizoen allemaal in gewestelijke reeksen. 

 

Selecteer hieronder het team waarvan u de rangschikking wil raadplegen

  • A-elftal
  • B-elftal
  • Beloften
  • U 17
  • U 15 A
  • U 15B
  • U 13
  • U 12A
  • U 12B
  • U 11
  • U 10
  • U 9
  • U 8
  • U 7
  • U 6

A-elftal

1.

K. Zwevegem Sport

65

2.

K. SK Beveren Leie

51

3.

Club Roeselare

49

4.

K.SV Moorsele A

44

5.

K. FC Marke A

40

6.

K.VK Avelgem A

40

7.

K. RC Bissegem A

40

8.

KSK Vlamertinge A

36

9.

R. Jespo Komen-Waasten

35

10.

K. FC Lendelede Sport

35

11.

SV Moorslede

34

12.

SK Nieuwkerke

33

13.

SV Ingelmunster A

27

14.

SC Zonnebeke

26

15.

KFC Poperinge A

26

16.

BS Geluveld

18

B-elftal

1.

Jong Helpijn

63

2.

K.SV Moorsele B

62

3.

WS Bellegem

62

4.

K. RC Bissegem B

52

5.

KZ Dentergem

52

6.

Jong Anzegem

45

7.

GL Ruislede

41

8.

K.WS Desselgem

37

9.

K. FC Marke B

34

10.

SV Ingelmunster B

29

11.

FCE Kuurne B

29

12.

KFC Aalbeke Sport B

26

13.

Jong Vijve

23

14.

KSV Pittem B

22

15.

K.SV Deerlijk Sport

19

16.

FC Sparta Heestert B

18

Beloften

1.

K.SV De Ruiter A

60

2.

OL Ledegem

56

3.

VV Emelgem Kachtem A

43

4.

K. RC Bissegem A

43

5.

K. FC Lendelede Sport

41

6.

K.SV Moorsele

39

7.

BS Geluveld A

38

8.

GD Ingooigem A

38

9.

K. EVC Beselare

37

10.

KFC Poperinge A

31

11.

KRC Waregem

25

12.

BL Otegem

23

13.

SV Ingelmunster

16

14.

TSC-bewezen

13

15.

VKW Vleteren A

3

16.

KFC Aalbeke Sport

0

U 17

1.

K.SK. Dennenheem Hertsberghe

20

2.

Dosko Kanegem

19

3.

SV Ingelmunster

19

4.

K.SV Rumbeke B

18

5.

VV Emelgem Kachtem B

15

6.

KM Torhout C

10

7.

KSC Oostrozebeke A

7

8.

KV Eendracht Aalter

6

U 15 A

1.

Jong Anzegem A

24

2.

SC Oostrozebeke A

13

3.

SV Ingelmunster A

11

4.

K. WIK Eine A

11

5.

K. VK Avelgem B

9

6.

KRC Waregem B

7

7.

Jong Zulte

5

8.

K Olsene Sport B

0

U 15B

1.

KSV Pittem B

30

2.

VV Emelgem Kachtem C

21

3.

SV Ingelmunster B

19

4.

K. SK Beveren-Leie A

16

5.

K. WS Desselgem B

7

6.

FC Mandel United C

4

7.

SC Oostrozebeke B

4

8.

Hulste Sportief B

4

U 13

U 12A

U 12B

U 11

U 10

U 9

U 8

U 7

U 6